دانلود اسکریپت آسان پرداخت شتابها

simple pay shetabha and intel-software

نمونه کد اتصال به درگاه پرداخت شتابها برای انجام عملیات بانکی با قابلیت انتخاب بانک پیشفرض برای انجام خرید و پشتیبانی از بانک های ملی ، ملت ، کیش ، سامان ، اقتصاد و پاسارگاد .

شما میتوانید با ثبت نام در سامانه شتابها سپس با فعالسازی حساب کاربری خود ، کد api خود را از سامانه شتابها دریافت کرده ، و فقط با کد کاربری + اسکریپت اسان پرداخت که از همین صفحه قابل دانلود است ، یک بخش پرداخت اینترنتی برای سایت/وبلاگ خود داشته باشید ؛ درست مانند سامانه پرداخت اینتل سافت ور

توجه! پس از پرداخت وجه و دانلود اسکریپت ساسان پرداخت ، فایل Gateway.php را باز کرده و کد کاربری خود را در خط دوم ان جای گذاری نمایید.

در صورت بروز هر گونه مشکل ، سوال امنیتی ، درخواست ساخت اسان پرداخت مخصوص با طراحی خاص و …. میتوانید از طریق صفحه ارتباط با ما اقدام نمایید .

بعد از دانلود محتویات فایل زیپ را در سایت خود اپ کنید ، فایل Admin.php متعلق به پنل کاربری ساخت لینک فاکتور و فایل Gateway.php فایل اتصال به درگاه بانک میباشد .

لینک به نمونه پنل کاربری

لینک به درگاه

نمونه لینک پرداخت فاکتور 20.000 ریالی

نمونه لینک پرداخت فاکتور 20.000 ریالی با قابلیت تقییر مبلغ

در ظمن شما میتوانید از خود فایل  Gateway.php به عنوان آدرس Callback هم استفاده کنید که در صورت پرداخت موفق ، کد پیگیری سایت و بانک مطابق عکس زیر به کاربر نمایش داده میشود